Výsledky súťaží

23.4.2017 Novohrad Dance Open 2017

Juniori I E

1. miesto Kántor Marek + Mrázová Alžbeta

Juniori II E

1. miesto Kántor Marek + Mrázová Alžbeta
22.4.2017 Sun Dance Attack Cup 2017 - 2.kolo SLP

Juniori II C LAT

5. miesto Bori Christian + Lenghartová Dominika

Juniori II C STT

4. miesto Bori Christian + Lenghartová Dominika

SP JUN LAT

3. miesto Lindevang Larsen Magnus + Kolesárová Slávka
5. miesto Gálik Martin + Imbondo Anette
17. miesto Bori Christian + Lenghartová Dominika

SP JUN STT

2. miesto Lindevang Larsen Magnus + Kolesárová Slávka
6. miesto Gálik Martin + Imbondo Anette
12. miesto Bori Christian + Lenghartová Dominika

Juniori I D LAT

7-8. miesto Molnár René + Koníková Barbora

Juniori I D STT

2. miesto Molnár René + Koníková Barbora
8.4.2017 Majstrovstvá SR v 10T 2017

MSR Do 21 10T

4. miesto Balko Andrej + Makkošová Liana

MSR Mládež 10T

11. miesto Balko Andrej + Makkošová Liana
17. miesto Schmidt Martin + Marčeková Michaela

MSR JUN I 10T

6. miesto Bori Christian + Lenghartová Dominika

MSR JUN II 10T

4. miesto Lindevang Larsen Magnus + Kolesárová Slávka
5. miesto Gálik Martin + Imbondo Anette
23. miesto Jung Dalibor + Vašková Kristína

MSR Dospelí 10T

8. miesto Tigyi Miloš + Barillová Jana
1.4.2017 Pohár Pezinského kultúrneho centra

Dospelí B LAT

3. miesto Balko Andrej + Makkošová Liana

Dospelí B STT

1. miesto Balko Andrej + Makkošová Liana

Dospelí C LAT

17. miesto Buch Martin + Bencová Eva

Dospelí C STT

7. miesto Buch Martin + Bencová Eva

Juniori II D LAT

6. miesto Kis David + Hollá Alexandra

Juniori II D STT

9. miesto Kis David + Hollá Alexandra
18.3.2017 Majstrovstvá SR 2017 v štandardných tancoch

MSR Do 21 STT

12. miesto Balko Andrej + Makkošová Liana

MSR Mládež STT

15. miesto Balko Andrej + Makkošová Liana

MSR JUN I STT

6. miesto Bori Christian + Lenghartová Dominika

MSR JUN II STT

12. miesto Gálik Martin + Imbondo Anette

29.11.2015 O pohár Akadémie tanca 2015, HipHop, Show Dance, Scénika

párov

. Fancy + AT Crew

párov

. HipHop Kids + AT Crew